ÜRÜNLERİMİZ8. SINIF KEEP UP SERİSİ

0804 - Keep Up 8 Vocabulary Tests

Ana ve Çalışma kitaplarımıza ek olarak sunduğumuz "Vocabulary Tests" kitaplarımız en az ana kitaplarımız kadar özverili ve dikkatli bir şekilde tasarlanmış olup, soru kalitesi açısından rakiplerinin çok üstünde 400 adet çoktan seçmeli sorudan oluşmaktadır.

Ülkemiz eğitim sitemi içerisindeki sınav ve değerlendirme sistemi göz önünde bulundurulduğunda, çoktan seçmeli değerlendirme yöntemlerinin önemi daha da artmaktadır.

Bu sebeple, öğretmenlerimiz için hızlı ve objektif değerlendirme imkânı sunan “Vocabulary Tests" kitaplarımız ayrıca öğrencilerimize öğrendiklerini pekiştirme ve eksik konularını görme olanağı sağlar.

Test kitaplarımızda yer alan tüm sorular, en güncel MEB eğitim programı ve kitapları temel alınarak hazırlanmış olup, soru tarzı olarak MOS (Merkezi Ortak Sınavlar) göz önünde bulundurulmuştur.

Ana ders kitaplarımızda bulunan üniteler temel alınarak hazırlanmış olan ve her birinde 20'şer adet çoktan seçmeli sorunun yer aldığı 20 testin, siz değerli öğretmen ve öğrencilerimize İngilizce Eğitimi süreçlerinde katkı sağlamasını umar, “Keep Up” serisini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Boyut
: 19,5 x 27,5
İç Kağıt Niteliği
: 80 GR. 1. HAMUR
ISBN
: 9786058221802
Kapak Niteliği
: 300 GR. MAT KUŞE
Sayfa Sayısı
: 87
Cilt Özelliği
: Tel Dikiş
Baskı Teknolojisi
: Web
12,50 15,00